Aplikácie & Web design na mieru

V štádiu navrhovania a plánovania vašej web stránky si musíte uvedomiť a zvážiť, či vaša webová stránka bude schopná aj v budúcnosti “kráčať s dobou”. Z tohto dôvodu nepropagujeme žiadne štandartné softwarové riešenia, ktoré je možné si bežne zakúpiť. Problém s používaním takýchto produktov a web shop aplikácií je ten, že sa nedajú v budúcnosti rozvíjať.

O rok alebo dva neskôr sa môžete ocitnúť v situácii, kde budete chcieť pridať aplikáciu v oblasti služieb zákazníkom, rozviť živé pozorovanie objednávok alebo pridať management zásob tovaru na sklade. Integrácia úloh takéhoto druhu do vášho existujúceho softwaru sú o to náročnejšie a komplikovanejšie.

My uprednostňujeme vytvorenie vlastných aplikácií s možnosťou ich pridávania a rozvíjania v budúcnosti. Takýmto spôsobom si môžete byť istí, že vaša webová stránka bude schopná rásť a evolvovať sa spolu s vašim businesom a váš business nebude musieť robiť kompromisy a byť obmedzovaný schopnosťami a limitom vašej stránky.

Kontaktujte nás pre viac informácii.

 

Domov|Kontakt |O Nás |Veľkoobchod|Sitemap|Zdroje Copyright 2009 © Simons Reklama. Web Design & Web Optimalizácia by Simons.sk
Tlač - Reklama - Web Design - Pečiatky Tlač - Reklama - Web Design - Pečiatky

Simons Reklama
SNP 21
Žiar nad Hronom
965 01
Mapa

Tel. 045 / 672 09 19
Tel. 0905 435 637

Email