Reklamný Textil

Ponúkame vám širokú radu kvalitného značkového reklamového textilu. Sme schopní potlačiť takmer všetko. Od tričiek, cez šiltovky až po pracovné odevy. Všetok reklamný textil je dodávaný v rôznych veľkostiach, farebných prevedeniach a s rôznymi detajlamy, ktoré vám prinesú extra pohodlnosť a pôžitok.

Tričká – Ponúkame vám naozaj širokú škálu rôznych druhov tričiek, od klsických detských typov, V-neck šýl, dámske a pánske vesty, dámske i pánske polokošele, až po dámske aj pánske mikiny a fleece. Veľkosti sa pohybujú od najmenších XS čísiel až po XXL veľkosti. U pánskych verziách je taktiež dostupná veľkosť XXXL. Všetky produkty sú dodávané v rôznych farbách a farebných kombináciách. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Pracovné odevy – Potlač pracovných odevov je v dnešnej dobe veľmi populárny spôsob, ako si zosobniť svoj pracovný odev, športový dres či firemnú uniformu. Či už potrebujete vyšiť mená zamestnancov alebo nažehliť firemné logo na pracovné odevy, Simons splní všetky vaše požiadavky. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Šiltovky – Ponúkame vám širokú radu kvalitných šiltoviek, šiltov a klobúčikov. Šiltovky sú dodávané v päťpanelovom, šesťpanelovom alebo sedempanelovom prevedení, zo 100° brúsenej bavlny. Veľkosť je možné nastaviť so suchým zipsom alebo s nastaviteľným mosadzným klipom. Všetky produkty sú dodávané v rôznych veľkostiach a ferbených prevedeniach. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Nechajte sa inšpirovať ukážkami z našej galérie.

 
Domov|Kontakt |O Nás |Veľkoobchod|Sitemap|Zdroje Copyright 2009 © Simons Reklama. Web Design & Web Optimalizácia by Simons.sk
Tlač - Reklama - Web Design - Pečiatky Tlač - Reklama - Web Design - Pečiatky

Simons Reklama
SNP 21
Žiar nad Hronom
965 01
Mapa

Tel. 045 / 672 09 19
Tel. 0905 435 637

Email