TRODAT Printy Line

Razítka TRODAT Printy Line – Viac než 150 mil. Predaných kusov pečiatok nieje náhoda. Za najpredávanejším razítkom stojí spoľahlivá kvalita a dokonalý, moderný dizajn. Jeho dynamický vzhľad, kryt z mäkkého plastu príjemný na dotyk sú len niektoré z jeho výnimočných vlastností.

Pečiatky s menom, bez mena, s adresou, s logom alebo bez loga - razítka Trodat Printy Line sú odpoveďou pre všetky požiadavky s odpovedajúcou veľkosťou textovej dosky. V každom razítku je vstavaný vankúšik pre tisíc čistých otlačkov a jeho výmena je veľmi jednoduchá. V súčastnosti si môžete tieto pečiatky vybraťzo série Printy a Printy Classic v nasledujúcich farbách: červená, šedá, modrá, mint, mango, oranžová, žltá a fialová.

Printy Line pečiatky sú taktiež vhodné aj pre pečiatky s viacfarebným otlačkom - zahŕňa to všetky textové razítka od veľkosti 4912 (s kruhovým otlačkom od 46030) a všetky dátumové razítka. Multi color pečiatku je možné zostaviť zo štyroch definovaných farieb: čiernej, červenej, modrej a zelenej. Plocha každej farby je voľbou každého zákazníka a farbné polia môžu mať taktiež ľubovolný tvar.


< Naspäť k pečiatkám >

 

Domov|Kontakt |O Nás |Veľkoobchod|Sitemap|Zdroje Copyright 2009 © Simons Reklama. Web Design & Web Optimalizácia by Simons.sk
Tlač - Reklama - Web Design - Pečiatky Tlač - Reklama - Web Design - Pečiatky

Simons Reklama
SNP 21
Žiar nad Hronom
965 01
Mapa

Tel. 045 / 672 09 19
Tel. 0905 435 637

Email